Veterináři bez hranic VSF-cz.eu

Veterináři bez hranic ČR, o.p.s.; Vétérinaires Sans Frontières Tchéquie

Шукаємо притулку разом

Проєкт “Шукаємо притулку разом” є природною реакцією на війну в Україні

Війна приносить страждання не лише людям, але й звірятам. Часто люди в спробах зберегти своє власне життя, вимушені залишити своїх улюбленців вдома. Але багато хто вирушає в дорогу зі своїми тваринами. Державна ветеринарна служба полегшила правила в’їзду ((pdf) умови (157,17kB)) до Чехії з собаками, котами і тхорами. Проте кожна тварина має бути оглянута у ветеринара протягом 72 годин від приїзду і в разі потреби вакцинована від сказу та/або потребує мікрочіп. Деякі звірята можуть потребувати ветеринарську допомогу з своїми вже існуючими або набутими в дорозі хворобами, які в багатьох випадках пов'язані зі стресом від довгої дороги. Для людей, які рятуються від війни, також може бути проблемою забезпечити своїх собаку або кота якісним кормом або достатньою кількістю інших ветпотреб. Фінансова складова турботи про тварин може стати причиною для власника залишити свого улюбленця вдома, що принесе ще більше стресу як і для тварини, так і для людини. Наша організація пропонує фінансову допомогу громадянам України, які приїздять до Чеської Республіки зі своїми собаками та кішками і потребують покриття витрат на ветеринарську допомогу, корм чи зоопотреби. Девіз нашої організації Ветеринари без кордонів “Здорові звірята - здорові люди”.

 

На цьому сайті ви знайдете всю інформацію, яка потрібна власникам тварин, які приїжджають до Чеської Республіки: www.spsom.czext

pes

 

Для кого є ця допомога?

Всім громадянам України, які мають статус біженця і приїздять на територію Чеської Республіки з собаками або котами.

 

Яку допомогу надаємо?

Оплатимо Ваш рахунок за ветеринарський огляд, медичне втручання або ліки, які виписав лікар. Замовимо та оплатимо корм або ветпотреби і попросимо доставити за адресою, яку Ви вкажете.

 

Де можемо попросити про допомогу?

Допомогу надаємо по всій території Чеської Республіку. Ідеально, якщо Ви заповните цю (pdf) форму (185,21kB) і відправите нам її електронною поштою разом з копією підтвердження спеціальної візи для біженців на адресу Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . У разі запитань Ви можете зателефонувати нашій координаторці Mgr. Lucii Hanákovou за номером +420 776 469 986. (Не говорить українською)

 

Як можу отримати корм для моїх собак/котів?

Ми оберемо та замовимо для Вас корм. Він буде доставлений за Вашою адресою. Для цього нам буде потрібна контактна інформація особи (ім’я, адреса, телефон), яка буде забирати посилку.

 

Чи можете мені допомогти знайти ветеринара, який огляне мою тваринку?

Так, наші волонтери вам допоможуть знайти ветеринара, до якого можете прийти з вашою тваринкою на огляд. В деяких місцях знайдемо для Вас і пряму допомогу від  волонтерів-студентів ветеринарії, наприклад, для перекладу під час спілкування з ветеринаром.

 

Що якщо мої собака/кішка потребують спеціальну дієту?

При поданні заяви на потребу корму просимо Вас надати інформацію про можливі алергії або відомі Вам хвороби Вашого улюбленця, що ми могли підібрати правильний корм.

 

Чи може бути надана допомога тваринам, які приїдуть з Чехії до України без власника?

Нашу допомогу направляємо першопочатково собакам та котам, які приїхали на нашу територію зі своїми власниками. Ветеринари без кордонів допомагають людям з домашніми улюбленцями по всьому світу. Але не займаються допомогою, наприклад, притулкам на території України. Такою діяльністю займаються наступні організації: Svoboda zvířat, Vegan Fighter, PesWebабо Společnost pro zvířata.

Чи є можливість безкоштовного ветеринарського огляду собак/кішок?

Організація ветеринарів підготувала список місць, які пропонують різні ветеринарські послуги безкоштовно. Посилання для перегляду тут.

 

Як можу допомогти Вашій організації?

Можете нам допомогти фінансово, приймаємо будь-яку суму через сайт Darujme.cz

 

Листівка для завантаження

(pdf) Листівка UA (1801,75kB) (pdf) Листівка ENG (1772,53kB) (pdf) Листівка CZ (1774,22kB)

 

Контактна особа:

Mgr. Lucie Hanáková, тел. +420 776 469 986 (Не говорить українською)

емейл: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


  • 20181115112946_59.png
  • patron VSF-cz
  • patron VSF-cz
  • 20100718110522_36.jpg
  • podpora vakcinace psu lidi bez domova
  • 20181115121524_61.png
  • 20181124114711_65.jpg
  • 20181124114742_66.jpg
  • 2018