Veterináři bez hranic VSF-cz.eu

Veterináři bez hranic ČR, o.p.s.; Vétérinaires Sans Frontières Tchéquie

Шукаємо притулку разом

Проект “Шукаємо притулок разом” – це реакція чеського суспільства на війну в

Війна приносить страждання не лише людям, але й тваринам. Часто, у спробах зберегти своє власне життя, люди вимушені залишити своїх улюбленців вдома. Проте є ті, хто попри все намагається врятуватися разом з ними. Саме тому, державна ветеринарна служба полегшила равила в’їзду ((pdf) умови (157,17kB)) до Чехії з собаками, котами і тхорами. Але кожна тварина обов’язково має бути оглянута у лікаря протягом 72 годин від приїзду, в разі потреби, вакцинована від сказу та чіпована. Деякі тварині можуть потребувати ветеринарську допомогу у зв’язку зі своїми вже існуючими або набутими в дорозі хворобами, які часто пов'язані зі стресом від довгого переїзду. Для людей, котрі рятуються від війни, також може бути проблемою забезпечити своїх тварин якісним кормом або достатньою кількістю інших ветпотреб. Фінансова складова турботи про тварину може стати основною причиною залишити свого улюбленця вдома, що принесе ще більше стресу як і для тварини, так і для власника. Наша організація пропонує фінансову допомогу громадянам України, які приїздять до Чеської Республіки зі своїми собаками та кішками і потребують покриття витрат на ветеринарську допомогу, корм чи зоопотреби.

 

Девіз нашої організації “Ветеринари без кордонів”: Здорові тварини - здорові люди”. На цьому сайті ви знайдете всю інформацію, яка потрібна власникам тварин, які приїжджають до Чеської Республіки: www.spsom.czext

pes

 

Кому ми надаємо допомогу

Усім громадянам України, які прибули з твариною на територію Чехії після початку війни в Україні, але не перебувають у Чехії більше ніж 60 днів. 

 

Як ми можемо допомогти

Ми відшкодуємо до 80% вартості лікування, операції або ліків, призначених ветеринаром. Замовимо, оплатимо корм та інші зоопотреби, доставимо їх за адресою, вказаною заявником. 

 

Умови надання допомоги діючі від 9 травня 2022 року знайдете тут: (pdf) UKR_pravidla (84,02kB)

 

Важливо:

· відшкодовується тільки основна та необхідна ветеринарна допомога 

· фінансування здійснюється на підставі рахунку, виписаного ветеринаром організації VSF CZ, тому гроші надаються не замовнику, а безпосередньо ветеринарній клініці

· фінансування має бути схвалено організацією VSF CZ ЗАЗДАЛЕГІДЬ, тобто ще до виставлення рахунку клінікою

· заявник мусить відшкодувати не менш як 20% вартості лікування

 

Де можемо попросити про допомогу?

Допомогу надаємо по всій території Чеської Республіку. Заповніть цю (pdf) форму (185,21kB) і відправите нам її електронною поштою разом з копією підтвердження спеціальної візи для біженців на адресу Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . У разі запитань Ви можете зателефонувати нашій координаторці Mgr. Lucie Hanáková (Луції Ганаковій) за номером +420 776 469 986. (Не говорить українською).

 

Як можу отримати корм для моїх собак/котів? 

Ми оберемо та замовимо для Вас корм. Він буде доставлений за Вашою адресою. Для цього нам буде потрібна контактна інформація особи (ім’я, адреса, телефон), яка буде забирати посилку.

 

Чи можете мені допомогти знайти ветеринара, який огляне мою тваринку? 

Так, наші волонтери вам допоможуть знайти ветеринара, до якого зможете прийти з вашою тваринкою на огляд. В деяких місцях знайдемо для Вас і пряму допомогу від волонтерів-студентів ветеринарії, наприклад, для перекладу під час спілкування з ветеринаром. 

 

Що якщо мої собака/кішка потребують спеціальну дієту? 

При поданні заяви на спеціальну дієту, просимо Вас надати інформацію про можливу алергію або відомі Вам хвороби Вашого улюбленця, щоб ми змогли підібрати правильний корм. 

 

Чи може бути надана допомога тваринам, які приїдуть з Чехії до України без власника? 

Нашу допомогу направляємо першопочатково собакам та котам, які приїхали на територію Чехії зі своїми власниками. Ветеринари без кордонів допомагають людям з домашніми улюбленцями по всьому світу. Але не займаються допомогою, наприклад, притулкам на території України. Такою діяльністю займаються наступні організації: Svoboda zvířat, Vegan Fighter, PesWebабо Společnost pro zvířata.

 

Чи є можливість безкоштовного ветеринарського огляду собак/кішок? 

Організація ветеринарів підготувала список місць, які пропонують різні ветеринарські послуги безкоштовно. Посилання для перегляду тут.

 

Як можу допомогти Вашій організації? 

Ви нам можете допомогти фінансово. Приймаємо будь-яку суму через сайт Darujme.cz

 

Листівка для завантаження

(pdf) Листівка UA (1801,75kB) (pdf) Листівка ENG (1772,53kB) (pdf) Листівка CZ (1774,22kB)

 

Контактна особа:

Mgr. Lucie Hanáková, тел. +420 776 469 986 (Не говорить українською, лише чешською та англійською)

Марія Сєрих +420 720 312 809 (говорить українською і російською)

пошта: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


  • 20181115112946_59.png
  • patron VSF-cz
  • patron VSF-cz
  • 20100718110522_36.jpg
  • podpora vakcinace psu lidi bez domova
  • 20181115121524_61.png
  • 20181124114711_65.jpg
  • 20181124114742_66.jpg
  • 2018